EVRENSEL SPOR VE EĞLENCE MERKEZLERİ SANAYİ TİCARET ANANONİM ŞİRKETİ


ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİ

Evrensel Spor ve Eğlence Merkezleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ( Atlantis Oyun Merkezi) çalışan adayı/stajyer/öğrenci olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”), kamera kayıt sistemleri, biyometrik verileri ve elektronik iletişim kapsamında veri kaynaklarımızdan elde ettiğimiz kişisel verilerinizi, Atlantis Fun City Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasıile Saklama ve İmha Politikası usul ve esaslarıyla işlemekte ve gizli tutmaktayız. Bu belge ile aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmekte ve aşağıda bilgilerimizi sunduğumuz veri sorumlusu sıfatıyla onayınızı istemekteyiz.

Unvan: EVRENSEL SPOR VE EĞLENCE MERKEZLERİ SANAYİ TİCARET ANANONİM ŞİRKETİ
Vergi Numarası: 3830870613
Adresi: Caferağa Mh. Neşet Ömer Sk. No:3/B Kadıköy/İstanbul
Telefon:
Faks:
E-mail:

Çalışan aday/stajyer/öğrencilerin: Kimlik, iletişim, lokasyon, özlük, hukuki işlem, fiziksel mekân güvenliği, risk yönetimi, mesleki deneyim, işlem güvenliği, beden ölçüleri, sağlık bilgileri, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleri, aile bilgileri, çalışma verileri, imza, web sitesi kullanım verileri, sigorta bilgileri veri kategorisi içindeki Politika ekinde belirtilen kişisel verilerinizi;

Atlantis Eğlence Merkezi’nde güvenlik, giriş ve çıkışların kontrol edilmesi amacıyla görüntülü kamera sistemleri bulunmakta, işyerinde geçirdiğiniz süre boyunca iç ve dış mekânlarda kayıt altına alınmakta, görüntü kayıt sistemleri ile yöneticilerin belirlediği üçüncü kişilerce takip edilebilmektedir.İş başvuru sonuçlarınızı, elektronik iletilere izin vermeniz halinde iletişim bilgileriniz üzerinden bildirmekteyiz.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi Politika'da düzenlendiği şekilde, Başvuru Formunu veri sorumlumuza’a ileterek yapabilirsiniz.

Evrensel Spor ve Eğlence Merkezleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ( Atlantis Oyun Merkezi)Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası, Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası, Başvuru Formu için www.atlantisbowling.com adresinden ulaşabilirsiniz.

AÇIK RIZA BEYANIM

Yukarıda açıklanan tüm hususlarda tarafıma gerekli aydınlatma yapıldığını, Mis Başak Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası ile Saklama ve İmha Politikası’nı okuduğumu ve anladığımı, 6698 sayılı Kanunun 11. maddesi kapsamındaki haklarımı bildiğimi beyan eder; Veri sorumlusunun güvenlik, denetim, sağlık gibi meşru menfaatler, sözleşme ya da kanundan kaynaklanan nedenlerle sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda toplanan kişisel verilerimin işleme amacı ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü işlenmesine, ticari elektronik ileti almayı;

Açık Rızam ile Kabul Ediyorum


Kabul Etmiyorum

Veri Sahibi

Adı Soyadı :.........................................

Tarih :........./......../.................. İmza :.....................................