atlantisatlantis

ATLANTIS FUNNY CITY

1994 yılında ticari hayatına başlayan Meridyen Spor Ltd. günümüzde faaliyetine dünyanın en iyi bowling üreticilerinden biri olarak devam eden Qubica AMF Bowling’ in Türkiye Yetkili Distribütörü olarak devam etmektedir. Bugüne kadar Meridyen Spor Ltd. Türkiye ve yakın doğu ülkelerinde yaklaşık 170 salonda, sayısı 1000’e yakın Qubica AMF Bowling hatları kurmuştur.

Meridyen Spor Ltd. olarak dünyanın en iyi, en kaliteli, en yüksek kazanç sağlayan ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. Projelerin uzun vadede yatırımcılar, işletmeciler için kârlı ve sürdürülebilir olması yönünde çalışmalarımıza da devam etmekteyiz.

1998 yılında yeni bir hedefle Evrensel Spor Merkezleri Ltd. Şti. şirketini kurarak kendi bünyesine kattığı yurtdışında 2, Türkiye çapında ise iştirakleri ile beraber işlettiği 9 aile olarak eğlence merkezlerinde hem sattığı ürünleri kalite açısından kontrol etme, hem de en çok ciro yapan oyunları seçip müşterilerimize sunma fırsatı yakalamaktayız.

Atlantis Funny City bir Evrensel Spor Merkezleri Ltd. Şti. kuruluşu olup 1998 yılından bu yana İstanbul eğlence sektörüne hizmet vermektedir.

Ülkemizde, Cevahir AVM, Mall of İstanbul AVM, Kale Outlet Center, Canpark AVM, Plato AVM, Kadıköy’de olmak üzere toplam 6 salonda müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Hafta içi 16 bin hafta sonları ise yaklaşık 30 bin kişinin ziyaret ettiği salonlarımızda uluslararası şampiyona standartlarında hazırlanmış bowling hatlarının yanı sıra bilardo, masa tenisi, karaoke odaları, çocuklar için oyun alanları ve özel oyun makinaları bulunmaktadır.

7’den 70’e her yaştan ziyaretçi kitlesine hitap eden salonlarımızda cafe-bar bölümlerinde yiyecek ve alkollü/alkolsüz içecek servisimiz bulunmaktadır. Şeflerimizin özel olarak hazırladığı menülerde pizzadan salata çeşitlerine kadar geniş bir yiyecek yelpazesi bulunmaktadır.

Atlantis Funny City olarak salonlarımızda günlük eğlence aktiviteleri dışında doğum günü partileri, şirket turnuvaları ve özel gün organizasyonları sağlanmaktadır. Özel etkinliklerde kişiye özel menüler hazırlanmakta ve isteğe bağlı farklı aktiviteler de yapılmaktadır.

Başarımız “MÜŞTERİLERİMİZ, EN İYİ REFERANSIMIZDIR” cümlesinde gizlidir. Başladığımız günden itibaren bu slogan ile yola çıkarak müşterilerimize farklı, çağdaş ve estetik eğlence alanları sunmaktayız.

GERÇEK EĞLENCE

100

%100 Eğlence

7

70 her Yaş İçin

170

Salon

30000

Ziyaretçi

Şirket Turnuvalarında Bizi Seçenler