atlantisatlantis

Şirket Turnuvaları

Susmayan Telefonlara ve Bitmeyen Evraklara Kısa Bir Mola !

Şirket Turnuvaları, çalışanların motivasyonunu arttıran, onları iş stresinden uzaklaştıran, yönetim kademeleri arasında uyum için düzenlenen, rekabetin ve eğlencenin bir arada yaşanmasını sağlayan şirket içi aktivitelerdir.

Ayrıca şirketlerin yıl sonu değerlendirme, bayi ve lansman toplantıları için de tercih edilmektedir.

Şirket Turnuvaları çalışanların motivasyonunu arttırdığı gibi,

 • Talep ve beklentilerinize göre planlanır, başarılı bir şekilde yönetilir
 • Farklı Role Play oyunları ile çalışanlar arasında empati yeteneğini arttırır
 • Bireylere şirket alanı dışında yeteneklerini gösterme imkânı verir
 • Çalışanlar arasında şirkete ait olma duygusunu benimsetir
 • ‘Takım Başarısı’ fikrini aşılar
 • Şirkete bağlılığı sağlar

Atlantis Funny City ister takımlar halinde ister bireysel olarak tercih edilen şirket turnuvaları organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bugüne kadar kamu alanından özel sektöre kadar pek çok kuruluşa turnuva organizasyonu gerçekleştiren firmamız sürpriz hediyeler ile şirketleri heyecan ve eğlence dolu bir molaya davet ediyor.


KURUMSAL REZERVASYONLAR, ÖZEL ETKİNLİKLER VE DOĞUM GÜNLERİ İÇİN

ÖZEL ORGANİZASYONLAR & DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

En Güzel Dilekleriniz Burada Gerçeğe Dönüşecek !

Siz isteyin, biz gerçekleştirelim. Her yaştan çocuk grubuna özel doğum günü organizasyonlarımız ile çocuklarınızın doğum günü etkinliklerini tasarlıyor, unutulmaz bir parti olarak sizler için hazırlıyoruz. Size sadece sevdikleriniz ile birlikte partinin tadını çıkarmak kalıyor. Küçüklere özel menüler, yemek alanları, game park ve daha fazla seçenek ile sizleri memnun etmekten mutluluk duyuyoruz.

Doğum Günü organizasyonlarının yanı sıra iş yemekleri, bayi toplantıları gibi kurumsal toplantılarınız için de yanınızda olmaya devam ediyoruz.

BOWLING

Bu Oyunda Kazanan Sensin !

Atlantis Funny Cityde ister arkadaşlarınız ister aileniz ile gelip zaman geçirebilir veya bowling oynarken yemek yiyip içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Uluslararası standartlara uygun konforlu salonlarımızda yılların verdiği tecrübe ile hatlarımızda Bowling Turnuvaları düzenleyebilirsiniz.

Atlantis Funny Cityde Bowling Oynamanın Farkını Hissedeceksiniz.

 • Bowling hatlarında bulunan çocuk bantları (korkulukları) çocukların güvenle oynayabilmesini sağlar.
 • Bowling, eğlenceli olmasının yanı sıra zekâ ve spor oyunu olarak pek çok avantaj sağlar.
 • Bowling, herkesin yapabildiği sporlar arasında yer alan yüzme ve yürümeden sonra dünyada 3. Sırada yer alırken kapalı alan sporları arasında ise 1. sırada yer alır.
 • Dünya Bowling Federasyonu’nun yaptığı araştırmaya göre bowling oynamak, eş zamanlı koordinasyon gerektiren ve aynı zamanda 123 kası çalıştıran bir spordur.
 • Kadın ya da erkek, genç ya da yaşlı farketmeksizin herkesin oynayabildiği centilmen bir spordur.
a
16
30
28

Atlantis Funny Cityde Bowling Oynamanın Farkını Hissedeceksiniz.

BİLARDO & MASA TENİSİ

Turnuvalar ile Eğlenceyi Katlayın !

Salonlarımızda bilardo ve masa tenisi severler için ayrılmış bölümlerimizde sevdikleriniz ile çekişmeli turnuvalar yapabilirsiniz. Gün içinde ya da gün sonunda oyun alanlarımızda günün stresini üstünüzden atabilirsiniz.

 Atlantis Funny City aklınıza gelecek ilk adres olacak.

KARAOKE

İçinizdeki ‘Popstar’ı Dışarı Çıkartın !

Salonlarımızda bulunan Karaoke odalarında arkadaşlarınıza konser vermeye ne dersiniz ?

Sürekli güncellenen en popüler yerli ve yabancı şarkılardan oluşan portföyümüz, kaliteli ses sistemimiz ile kendinizi popstar gibi hissedeceksiniz.

30.000 parçadan fazla olan yerli-yabancı müzik arşivimizde pop, alternatif, rock gibi pek çok müzik tarzını ve güncel hit şarkıları bulabildiğiniz gibi geçmiş yıllara ait şarkıları da seslendirebilirsiniz. Size özel olan odada özgürce istediğiniz şarkıları söylemenin keyfine varabilirisiniz. Haftanın her günü, istediğiniz zaman sizleri eğlence dünyamıza bekleriz.


GAME PARK

Eğlencenin Büyülü Dünyası  ile Tanışmaya Hazır mısınız?

7’den 70’e herkesin gönlünce eğlenebileceği game park bölümlerimizde atlıkarıncadan mini basketbola kadar geniş yelpazede oyun alternatiflerimiz bulunmaktadır. Oyun parkuru ve oyun makineleri uluslararası standartlara uygun olup dünyaca kabul görmüş bir kaliteye sahiptir. Atlantis Funny City olarak sizlere eğlenceyi doruk noktasında yaşatmak için dünya eğlence sektöründeki gelişmeleri takip ediyor ve sizlere en güvenilir ve en eğlenceli oyuncakları ithal ediyoruz.