Eğlencenin Yeni Dünyası - Atlantis Fun City - Resmi Web Sitesi

Eğlencenin Yeni Dünyası

•1994 yılında ticari hayatına başlayan Meridyen Spor Ltd. günümüzde faaliyetine dünyanın en iyi bowling üreticilerinden biri olarak devam eden QubicaAMF Bowling' in Türkiye Yetkili Distribütörü olarak devam etmektedir. Bugüne kadar Meridyen Spor Ltd. Türkiye ve yakın doğu ülkelerinde yaklaşık 170 salonda, sayısı binin üzerinde QubicaAMF Bowling hatları kurmuştur.

 

•1998 yılında yeni bir hedefle Evrensel Spor Merkezleri Ltd. Şti şirketini kurarak Atlantis Fun City ile kendi bünyesine kattığı yurtdışında 2, Türkiye çapında ise 6 şube olarak işlettiği eğlence merkezlerinde hem sattığı ürünleri kalite açısından kontrol etme, hem de en çok ciro yapan oyunları seçip müşterilerimize sunmaktadır.

 

•Ülkemizde, Mall Of İstanbul Avm, Kale Outlet Center, Canpark Avm, Torium Avm, Arenapark Avm ve Kadıköy olmak üzere toplam 6 salonda müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir.

 

•Hafta içi on altı bin hafta sonları ise yaklaşık otuz bin kişinin ziyaret ettiği salonlarımızda uluslararası şampiyona standart­larında hazırlanmış bowling hatlarının yanı sıra bilardo, masa tenisi, karaoke odaları, çocuklar için oyun alanları ve özel oyun makinaları bulunmaktadır.

 

•Yediden yetmişe her yaştan ziyaretçi kitlesine hitap eden salonlarımızda cafe-bar bölümlerinde yiyecek ve alkollü/alkolsüz içecek servisimiz bulunmaktadır. Şeflerimizin özel olarak hazırladığı menülerde pizzadan salata çeşitlerine kadar geniş bir yiyecek yelpazesi bulunmaktadır.

 

•Atlantis Fun City olarak salonlarımızda günlük eğlence aktiviteleri dışında doğum günü partileri, şirket turnuvaları ve özel gün organizasyonları sağlanmaktadır. Özel etkinliklerde kişiye özel menüler hazırlanmakta ve isteğe bağlı farklı aktiviteler de yapılmaktadır.

 

•Başarımız "MÜŞTERİLERİMİZ, EN İYİ REFERANSIMIZDIR" cümlesinde gizlidir. Başladığımız günden itibaren bu slogan ile 
yola çıkarak müşterilerimize farklı, çağdaş ve estetik eğlence alanları sunmaktayız.

img
Bootstrap cookie alert